Taksówka w Kielcach? Zamów ja przez smartfona!

Wybierasz się do Kielc? A może to Twoje miasto rodzinne? Gdy potrzebujesz szybkiego i wygodnego dojazdu do celu, ale nie masz do dyspozycji własnego auta, skorzystaj z taksówek. Teraz można je zamówić także przez smartfona!

Kielce to liczące sobie około 195 tysięcy mieszkańców miasto położone w środkowo-wschodniej Polsce.

Jako stolica województwa świętokrzyskiego Kielce są regionalnym centrum gospodarczym, kulturalnym, a także naukowym. Znane są również jako miejsce organizacji targów oraz są chętnie wybierane przez turystów zainteresowanych jego historią oraz malowniczymi okolicami, w tym Górami Świętokrzyskimi.

Taxi w Kielcach – wygodne i szybkie dojazdy

W Kielcach do dyspozycji mieszkańców oraz gości jest komunikacja publiczna, niemniej jednak nie zawsze sprawdza się ona najlepiej wtedy, gdy chodzi o szybkie i wygodne dojazdy do celu. Wtedy warto postawić na taksówkę.

Jeśli chcemy zamówić taxi w Kielcach, do dyspozycji mamy kilka korporacji taksówkarskich, które obsługują całe miasto, a także jego okolice. Jedną z nich jest korporacja Alfa Radio Taxi Kielce, która jest jedną z pierwszych w mieście. Dzisiaj dysponuje ponad 60 taksówkami, zapewniając każdemu ze swoich klientów maksymalny komfort przewozu w przystępnych cenach.

Taksówkę w korporacji Alfa Radio Taxi Kielce można zamówić dzisiaj także przez smartfona – nie musimy już dzwonić do dyspozytora, ponieważ wszystko załatwimy z poziomu przyjaznej w obsłudze aplikacji mobilnej!

Jak zamówić taksówkę w Kielcach przez smartfona?

Zamówienie taksówki przez smartfona nie jest dzisiaj żadnym problemem! Taką usługę oferuje coraz więcej korporacji na terenie całego kraju, w tym także w Kielcach. Wśród nich znalazła się także wspomniana już wcześniej korporacja Alfa Radio Taxi Kielce, która dla swoich klientów przygotowała specjalną aplikację do zlecania kursów.

Aplikacje do zamawiania taksówek są naprawdę bardzo proste w użyciu. Można dzięki nim zamówić kurs, wskazując punkty na mapie lub wpisując adresy ręcznie do odpowiednich okienek. Następnie możemy także określić inne interesujące nas parametry kursów, na przykład dotyczące liczby podróżujących osób, języka obcego kierowcy, przewozu zwierząt lub dużego bagażu.

Za kurs można zapłacić standardowo – gotówką w taksówce albo kartą płatniczą, gdy taxi jest wyposażona w terminal. Można też podpiąć swoją kartę do konta w aplikacji – wtedy opłata będzie pobrana automatycznie.

Gdy zatem chcemy zamówić taxi w Kielcach, możemy zrobić to dzisiaj również przez smartfona!