Kriolipoliza – pozbądź się niechcianej tkanki tłuszczowej przed wakacjami!

Ciepłe, wakacyjne dni zbliżają się wielkimi krokami. Gdy chcesz prezentować się świetnie na plaży nad morzem lub na basenie przy hotelu, pomyśl o skorzystaniu z zabiegu kriolipolizy!

Odpowiednia dieta i regularne ćwiczenia to podstawa zgrabnej sylwetki. Jednak dzięki specjalistycznym zabiegom można uzyskać podobne efekty przy mniejszym wysiłku.

Gdy liczą się skuteczne wyniki, nie trzeba jednak decydować się na inwazyjne zabiegi chirurgiczne, na przykład na liposukcję. Alternatywnym rozwiązaniem są bezpieczniejsze, bezinwazyjne procedury oferowane przez gabinety medycyny estetycznej. Jednym z najnowocześniejszych jest kriolipoliza. Co warto o niej wiedzieć?

Kriolipoliza – co to jest?

Pod pojęciem takim jak kriolipoliza znajduje się zabieg polegający na wymrażaniu tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem specjalnego aparatu wyposażonego w głowicę podciśnieniową z efektem chłodzącym.

Komórki tłuszczowej, gdy są poddane niskim temperaturom przez dłuższy czas, zaczynają obumierać. Właśnie na tym procesie bazuje zabieg kriolipolizy. Wymrożona tkanka tłuszczowa po obumarciu jest usuwana z organizmu wskutek standardowego metabolizmu.

Zabieg kriolipolizy pozwala na usunięcie nawet do 25-45 procent tkanki tłuszczowej z danego obszaru – to do 5-8 centymetrów mniej w obwodach!

Kriolipoliza może być stosowana na następujące partie ciała:

  • biodra
  • boczki
  • brzuch
  • plecy
  • ramiona
  • uda

Zabieg trwa około jednej godziny. W jego trakcie specjalista przykłada do wybranej partii ciała głowicę urządzenia, która zasysa fałd skórny i poddaje go miejscowemu działaniu podciśnienia i niskiej temperatury – bez negatywnego oddziaływania na okoliczne tkanki.

Pierwsze rezultaty widoczne są już po kilku tygodniach – na pełny efekt zabiegu kriolipolizy należy zaczekać do 2-3 miesięcy.

Gdzie można skorzystać z zabiegu kriolipolizy?

Obecnie zabieg taki jak kriolipoliza jest dostępny w wielu renomowanych klinikach i gabinetach na terenie całego kraju.

Ceny za jedno przyłożenie głowicą zaczynają się już od 340 złotych. Przy wykupieniu pakietu zabiegów za jeden można zapłacić jeszcze mniej!

Podsumowując, kriolipoliza to doskonały wybór dla każdego, komu zależy na wyszczupleniu różnych partii ciała – skutecznie i bezinwazyjnie!